Deníček

nééé, ještě 5 minut !!!

8. března 2010 v 6:49 | MrPavelr
ach jo konec prázdnin je tu škola x(( vůbec ale vůbec tam nechci AŤ už to skončí XD!!!!! dnes budem psát na 99% z fyziky xD (no a já to zapoměl xD) Mějte se ozvuse poškole X(xD

Jsem už unavenej xD

6. března 2010 v 22:32 | MrPavelr
teď jsem si četl Milníky na mé cestě (od Miley Cyrusové xD) je to pěkný + jsem rád že už (konečně) mám druhý díl Percy Jackson Moře nestvůr ale řekl jsem si že prve dočtu knížku od Miley xD (a doufám že Percy Jackson moře nestvůr bude také s filmováno)
A zítra ráno se tu zjevím + nastavím laye xD a pak kolem 13:00 má teta oslavu narozenin xD tak tam jedem xD mějtese a dobrou noc (pro Aďu Good Night and i am Batman and Kill you !!! xD {zlověstné hihňání xD} jo a máš pod postelou babyface xD lol)

vše dodělám zítra

5. března 2010 v 22:27 | MrPavelr
tak vše doženu až zítra xD + jsem rád že už si někdo obědnal layout xD a zítra sem dám lay do katalogu xD

dlouho jsem se neozval xD

5. března 2010 v 8:53 | MrPavelr
Tak Rubrika grafika (lol rým xD) je hotová zítra dám do katalogu můj 1. volný lay (je s justinem <jak jinak>) už ode dneška si můžete layout objednat zde
Ukázky mé grafiky vidíte na mém blogu (stávající layout) a nebo zde !!
P.S dnes tu asi nebudu Důvod ? Pohřeb x(( tak mě prosím omluvte dík

xD áááá já se bojím xD

3. března 2010 v 23:32 | MrPavelr
aaa blbej horor já se bojím xD nemůžu spát xD a zítra už možná (konečně)dodělám rubriku xD Adélka (Prdelka !!) si myslí že ju nedodělám ae já ju dodělám do konce týdne !!!

Proč???????????

1. března 2010 v 10:22 | MrPavelr
Proč je Bůh zaková svině (podle mě jestli existuje je to čurák) (článek bude mírně sprostý!!!!) Proč musí umírat lidé na kterých mi záleží které mám rád !!!!! Proč se ze dne kdy se narodil jb stal jeden z nejhorších dnu pro mě ?!! Nevím jestli pozastavit blog nebo ne ale nemám na něj dnes možná celý týden náladu !! Rubriku nevím kdy udělám ale dnes NE!!!!!! Affs nemaž te mě pls obíhat asi nebudu podle začátku článku snad někdo pochopí co se mi přihodilo x(((((((((( a pochopí že blog je teď to nejmenší na čem mi záleží snad se seberu rychle !!!! tak se mějte x(((((((((((( Budu tu možná až zítra vůbec nevím !!!!!!!!!!!! pp s pozdravem MrPavelr !!!!!

wooow

1. března 2010 v 0:14 | MrPavelr
tý jo tak to je dobrý vydržel jsem do půlnoci xD + můj první březnový článek nutno říct happy birthday Justin!!! včerejšek byl skvělí !! hlavně noc!! a vytvořil jsem lay s jb který poputuje přímo do katalogu !! a moc se mi líbí a ještě Jsem adélce Vyrobil lay se selenou gomez a který jí nastavím ve středu tak se mějte dobrou noc PP. a též adélce děkuji za všechnu pomoc však ona vííí !!! pp xD a GN

au blbej pc !!

27. února 2010 v 22:31 | MrPavelr
Blbej pc začal hnusně pískat x((((( a bolí mě z toho hrozně hlava !!! je to hnusný xD snad to přestane sice už to nevnímám ale hlava bolí jak střep xD. konečně jsem nastavil lay mě se celkem líbí ale ještě budu dělat nějaké úpravy a v pondělí budu dělat rubriku !! a za mmnt půjdu spát xD konečně už se těším až si odpočinu a už u nás nemáme skoro žádnej sníh (jen místy) teď jen blato xD tak pp a dobrou..

už nikdy !!

26. února 2010 v 22:38 | MrPavelr
Nebudu větrat před spaním víc než 5 min protože teď tu mám zimu jak na sibiři xD dnes jsem ve škole nebyl xD joooo a už mám konečně prázdniny a zítra zkusím nastavit lay a nastavím kontrolu affs jako každý začátek měsíce tak já valím spát sem dnes nějak unavenej jen menší poznámka mamka měla nahrávat zoufalé manželky a nahrála místo to ho kriminálku na nově tak sem trošku naštvanej ale už sem si to stáhl z netu tak teď pp a dobrou!!

lay xD

24. února 2010 v 21:59 | MrPavelr
Lay pro blog už mám hotovej xD ale pořád tomu cosi chybí xD a nevím co to je v pátek nebo v sobotu ho nastavím xD a začnu s rekonstrukcí + jako každý začátek měsíce kontrolou affs xD! to bylo ohledně blogu xD no a teď jen o mě xD je mi 15 xD NÉÉÉ ta sem to nemyslel xD den byl prima ale nemůžu se dočkat pátku (pátek večer je senza doba xD) no snad v sobotu pojedem do Oolomouce už si chci koupit druhý díl série Percy Jackson xD.... a zítra první hodinu v xD no to zas bude xD moje výtvory jsou jak od dětí ze školky xD tak dobrou noc pp
 
 

Reklama